| Lagosse a întrebat:

Ce parere aveti de noul burlac de la emisiunea burlacul, antena 1? Sunt dragute concurentele? Dar Buracul? Noul BURLAC! Cine are informatii despre ..Bote si fata cu chelari sin show va rog sa imi zica si mie.si despre iubitul Adelinei, Alex si vladimir desigur si pretendenta sa iubita. hai cu burlacul 3! hey ciao

3 răspunsuri:
| AnaMariaG a răspuns:

Nu imi place burlacul nou. Eu ma uitam pentru ca era cu Vladimir. Concurentele sunt ok in mare. cam penibile unele. Sasha FTW! laughing

| Lagosse explică (pentru AnaMariaG):

Sasha e de nota 10 foarte cool pe langa falsa Adelina

| AnaMariaG a răspuns (pentru Lagosse):

Da, celelalte cam lasa de dorit