| anonim_4396 a întrebat:

Vă considerați o persoană ciudată?

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Salut Bătrânulintelept77
Azi ploua nu-i scot in parcă o sale iau niște viva sau altceva dulce și stau in casa cu ei ma uit la filme

Uneori sunt ciudata nu știu cum să-ți răspund uneori rămân in amintiri si rămân blocta și ma uit așa mult într-un anumit loc cu privirea fără să-mi dau seama cred ca asta este ciudata sau cine știe mai am multe de nu știu eu

87 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Categoric, oamenii normali sunt plictisitorii

| Nirvanaaa a răspuns:

Uneori da laughing.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cam da, dar mă abțin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciudați sunt aia cu conturi multiple.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Hooooaaa' rușine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Te mănâncă rău asa i?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

In talpa de la picior, o fi raie thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Lasa glumele, lasă discordul și conturile multiple, relațiile virtuale, maturizează te odată. Du te căutați de munca și lasă prostiile și traumele neandertalianule

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite cine vorbește, simt doar eu puțină ipocrizie in aer big grin
Na acum ce sa fac 'daca spui tu ...de rușine o să mă schimb fix acum
Care traume vorbești?
De unde știi că nu am job, că poate am?
N-am relație virtuale
Da caterincă nu mă las nici daca e înmormântare big grin
Discordul e decent la plictiseala, deci zic nu și aici, că așa vreau eu

Faci mai urât că mine când nu beau cafea blushing
Seară faina sa ai față :*

| SilentRain a răspuns:

Cool mă judeci fara să mă cunoaști, ohh dar văi ce ne mai place sa ne facem păreri fără să cunoaștem situația în reala blushing
Nu mă justific in fața nimănui, treaba mea ce fac sau nu happy
Și totuși din vaga bănuială am mai mulți ani trecuți pe cartea mea de muncă de cat ai tu blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Sa văzut in răspunsurile tale, modul cum injurai ce fel de persoana ești.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, foarte. straight face

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Prefer sa fiu eu, decât o perfecuta
Daca vreau sa înjur o voi face fara reținere, nu o sa îmi pun masca de domnișoara-eleganta-feminina
Nu țin minte sa mă fi luat de cineva fără motiv happy da e ok nu înțelegi asta pentru că nu mă cunoști
Așa, așa, așa sa te ferești de mine devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Stai parcata ca dacă vreau te fac praf! Dar îmi inspiri mila! Înjurăturile alea sunt un mizilic, nu ma provoca ca îți iei alta trauma. Îmi fac 100 de conturi ca tine și te fac praf dacă vreau. Ok, ți o greșit omul nu trebuie zi de zi sa faci iureș pe aici sa înjuri ca în codru z ți am mai zis încearcă sa treci peste, sa te maturizezi. Înjurături de ale le foloseam la grădiniță.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ție milă de el, asa-i? I-al de bărbat!
Odododo uite cum mă amenința el pe mine blushing
Eu nu sunt Isus Hristos sa iert, cine mi-a greșit l-am ars

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

De tine mi mila ca nu te poți controla nu de el. Nu asta m-a deranjat ci ca ai n conturi se vede ca nu ai ce face cu viata ta ai dat în mintea copilului, in loc sa cauți prieteni în real cauți virtual, te plictisești ca nu mergi la munca de aia te plictisești ca dacă mergeai nu te mai plictiseai.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, evident
Ai dreptate, clar mă voi gândi intens la asta
Nu știu de ce te mănâncă grija mea așa tare, când nici tu nu ești mai departe rolling on the floor)

| NotNamed a răspuns:

Da

| UnDiavol a răspuns:

Da

| J0B0MAT a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotNamed):

Mai exact în ce fel ești o persoană ciudată?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru UnDiavol):

Salut Onur, de ce esti tu ciudat? Mie mi se pare că ești ok, ieși cu verii pe afară, cumperi Viva happy

| NotNamed a răspuns (pentru anonim_4396):

Faptul ca am doar 18 ani si gandesc mult mai matur. Joaca si glumele adolescentilor si ale colegulor de liceu nu le inteleg si n.am o parere buna despre ele. Mi se par copilarisme.
La varsta asta ma intereseaza dezvoltatea personala, profesionala si cultivarea a cat mai multe cunostinte din orice domeniu, mai ales de astronomie. Unii la 18 ani deja si.au tras.o cu iubitele lor, eu nici nu ma gandesc sa-mi fac o iubita multi ani pana nu ma pun la punct cu casa mea, cu jobul si asa m.ai departe. Altii la intalnire vorbesc despre masina, bani etc, eu as vorbi despre viitor, despre relatia in sine, despre problemele care pot aparea si cum le putem descuta sau evita. Multe de zis iar multi ma considera ciudat. De.asta nu bag mai pe nimeni in seama.

| NotNamed a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat sa iti intorc intrebarea. Tu cum te consideri, si daca ciudat, de ce?

| UnDiavol a răspuns (pentru NotNamed):

Ești inteligent scofield nu esti ciudata

| naibastieceldobitoc a răspuns:

Da si nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotNamed):

Am caracteristici "ciudate", dar nu ma pot considera ciudat. Mi se pare o tentativa nefondata de a te simți special(pentru mine). Mi s-a intamplat de multe ori sa imi spuna cineva "sunt atât de ciudată, nu pot sa stau locului" sau nu stiu ce alt lucru, iar eu am răspuns "și eu fac fix acelasi lucru și nu mă consider ciudat". Pentru ca daca toată lumea e ciudată... atunci nimeni nu mai e laughing De aia eu nu mă consider, deși aș avea destule motive. Chiar si la întrebarea asta TOATA LUMEA a zis da. Ceea ce mi-a demonstrat ce credeam. Toată lumea vrea să se creadă specială, majoritatea nu au dat niciun argument. "Toată lumea e specială", mai bine zis, nimeni nu e happy

| RAY a răspuns:

Nu ne acceptam intre noi ca oameni, asta e tragedia umanitati, din pacate ne urăsc niste necunoscuti pentru absolut orice lucru, dar cand nu iti mai pasa de oameni te ai maturizat, sa iti raspund mie nu imi place normalitatea si tot ce este anormal pentru majoritatea oilor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mann tu esti sfant de o judeci? Lai jignit aseara pe dario., si tu esti ipocrit, fals, de ce judeci pe alti care sunt ca tine? Asta e natura umana, ce i-a facut gunoiul ala merită gazat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Poți sa ma faci ipocrit când ma vezi cu conturi multiple atunci ai dreptul sa ma faci ipocrit.el o jignit la o alta întrebare pe care am șters-o asa ca te sfătuiesc sa nu mai acuzi aiurea.eu i-am dat un sfat dacă ea sa atacat e problema ei