| Yell0w a întrebat:

Cum ar trebui sa arate si sa se comporte o persoana pentru ca voi sa o considerati 'ciudata'? straight face

6 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cred ca vei rade dar...probabil cum sunt eu...de multe ori am fost numita ciudata

| αłναıиıα a răspuns:

Foarte usor... sa aiba o tunsoare ciudata si extravaganta, imbracamintea diferita si ciudata, combinatii ciudate, machiaj satanist, comportament extravagant, Intr`un cuvant diferit de ceilalti.

| VisSs a răspuns:

Sa vorbeasca despre el/ea la persoana a 3-a, sa stea non-stop cu ochii atintiti in podea si sa viseze, sa asculte manele si sa se imbrace ca un emolar. etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faca lucrurile ce pentru mine nu au nicio logica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba un tic ciudat cum ar fi sa-si muste limba la fiecare 2 cuvinte pe care le spune.Sa aiba un par ciudat si neingrijit sau sa se imbrace extra-colorat.

| AmanoYuno a răspuns:

In nici un fel.sunt eu atat de ciudata incat toata lumea mi se pare normala.