| JeanAdair a întrebat:

Cine este cea mai enigmatica persoana pe care o cunoasteti si de ce o considerati asa?

2 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

În sfârșit o întrebare frumoasă.

Am fost îndrăgostit de o fată care a fost cea mai bună prietenă a mea. Mi-a spus de nenumărate ori că nu are sentimente pentru mine dar când eram cu ea mă simțeam exact că într-o relație. Ne sărutam, ne tachinam, ne alintam și așa mai departe. Își schimba repede starea, devenea violentă, ne certam pentru cinci minute (din cauza ei) după care îmi spunea că mă iubește. Niciodată nu vorbea despre problemele ei dar știa cum să mă facă să mă interesez despre ele, cum să îi arăt că îmi pasă. era foarte deșteaptă. În final a plecat, fără să lase niciun semn, fără să-și ia rămas bun. Aș putea vorbi toată noaptea de ea dar întrebarea ta a fost alta : am considerat-o enigmatică pentru că ea însăși era un mister, niciodată nu știam ce simte, ce vrea, am fost cei mai buni prieteni timp de 4 ani de zile și crede-mă, că nici în ziua de azi nu știu dacă am cunoscut-o vreodată cu adevarat.

| justanotheruser99 a răspuns:

Otilia Marculescu laughing Din nefericire nu am avut ocazia sa o cunosc personal, dar sa zicem ca toata lumea o considera asa pentru deciziile ei neasteptate si ciudate, poate si pentru faptul ca nimeni nu o cunoaste cu adevarat. Too much mistery laughing