| anonim_4396 a întrebat:

Vă considerați o persoană ciudată?

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Salut Bătrânulintelept77
Azi ploua nu-i scot in parcă o sale iau niște viva sau altceva dulce și stau in casa cu ei ma uit la filme

Uneori sunt ciudata nu știu cum să-ți răspund uneori rămân in amintiri si rămân blocta și ma uit așa mult într-un anumit loc cu privirea fără să-mi dau seama cred ca asta este ciudata sau cine știe mai am multe de nu știu eu

87 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Sa ti.l dau sa imi repeti aceleasi injuraturi cu vocea ta de fetita depresiva sau ii dai altuia legatura sa ma injure?

| Meme10Meme a răspuns (pentru NotNamed):

Cred ca o sa ma sinucid de ras=]]]

| Meme10Meme a răspuns:

Pai trebuie sa il respecti ca e taica-tu;]]]

| NotNamed a răspuns (pentru Meme10Meme):

Fix ce ziceam si tot nu intelege, incontinuu aceleasi dume esuate facute de un prost pe masura. Incontinuu mi.o baga pe aia cu banii si cu pc-ul...ba coaye cat de frustrat poate sa fie? Eu spun ceva, el si.o baga in fund in loc s.o bage la creier ca se face rau de ras. Auzi la el "lasă vrăjeală asta ca nu ma impresionezi cu dumele tale de grădiniță" dar pe langa ca romana lui e de balta si pe parte gramaticala si pe parte de exprimare, e al naibii de repetitiv. Stii cum e vorba aia cu roata se invarte, nu? La el se invarte roata cu aceleasi replici. Ce esuat e. Ce puIa mea de pretentie sa am de la asta sa faca ceva in realitate? Si chiar si asa, nu ma incurc cu nimeni de pe TPU in realitate dupa cum se da el smecher pe aici. Nu asta imi e scopul si mentalitatea. Nu se coboara la un nivel inferior pentru un specimen depresiv. Sa vina in Parcul Romanescu sa fie totul cu spectatori si sa imi de.a mesaj la 112 cand e pregatit. Pana atunci sa se duca in mortii si familia lui la niste dileri neautorizati si sa.si cumpere cateva pastile de xanax ca mai are putin si o da in ale rele.

| NotNamed a răspuns (pentru Meme10Meme):

El acum sterge mesajele, stie baiatu' ce are de facut ca asa a scapat mereu. De.asta nu si.a luat ban atunci. Editorul voia sa-i de.a ban pentru ca il stia ca se injura cu toti dar mereu isi stergea comentariile inainte si scapa. M.am asigurat acum ca cu cateva ss-uri la nevoie nu scapa. Astept momentul oportun cand mi se ia intr.adevar de el.

| OldSoul a răspuns:

Ooo da,
dar nu orice ciudat
un ciudat al naibii de fermecator!

| Meme10Meme a răspuns:

Nu stiu ce fel de crestin te consideri daca injuri ca o curva.

| Meme10Meme a răspuns (pentru NotNamed):

E chiar prost, o zic cat se poate de frumos.

| Meme10Meme a răspuns (pentru NotNamed):

1-0 pentru romana[il cam chinuie romana]=]]]]

| Meme10Meme a răspuns:

Dracu' stie cum inca esti pe TPU. Sugi banana=]]]]

| Meme10Meme a răspuns:

Esti taticul meu stimate Einstein?

| Meme10Meme a răspuns:

Vezi ca te cam bate romana stimatul meu regizor de filme [vad si eu ca ai experienta vasta in domeniul futaiului].

| Meme10Meme a răspuns:

Si tu cumva scapi jmecherule=]]]]

| Theo94 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| RAY a răspuns (pentru Meme10Meme):

Pe vremea mea, ne injuram pe chat Orange pe Nokia 6300, faza e ca banarea era pe nr de telefon, numai bine te ai certat si primeai supriza, asa ca nu ma supar ca si eu eram asa, noi glumeam mai mult si ieseam din casa, azi copii stau in casa ce naiba sa faca, dar de la persoane trecute de 25 de ani la fete am pretentia sa fie matura, la 30 la barbati

| RAY a răspuns (pentru StrongHeart):

Asa scrie pe wikipedia ca daca crezi in zei te-ai sinucis filozofic, eu unu te am apreciat mereu, am vb si la telefon, te am si nominalizat ca user al anului parca.

| Meme10Meme a răspuns (pentru RAY):

Cu pandemia nici nu ai voie sa iesi[stare de urgenta mascata].

| DonEduardo a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Mosotti a răspuns:

Ma consider o persoana f ciudata, poate cea mai ciudata dintre multi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Într-o oarecare măsură. big grin

| Lukasssz a răspuns:

Foarte

| Sophieka a răspuns:

Fiecare cred ca avem ciudateniile noastre... Suntem si negativ si pozitiv, femini si masculin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

You live your life, you go in shadows
You'll come apart, and you'll go black
Some ki­nd of night into your darkness
Colors your eyes with what's not there
https://pastebin.com/3JjnKhDP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Every day it's the same
I feel your heart turn cold as rain
And know that you'll be gone again
I guess there's someone else you've found
So why you're still coming round
https://pastebin.com/hRMxzQVv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I don't know who's right or wrong
But all we had is dead and gone
So why you keep me hanging on
https://pastebin.com/fLMHg1tF