| anonim_4396 a întrebat:

Vă considerați o persoană ciudată?

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Salut Bătrânulintelept77
Azi ploua nu-i scot in parcă o sale iau niște viva sau altceva dulce și stau in casa cu ei ma uit la filme

Uneori sunt ciudata nu știu cum să-ți răspund uneori rămân in amintiri si rămân blocta și ma uit așa mult într-un anumit loc cu privirea fără să-mi dau seama cred ca asta este ciudata sau cine știe mai am multe de nu știu eu

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Într-o oarecare măsură. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

You live your life, you go in shadows
You'll come apart, and you'll go black
Some ki­nd of night into your darkness
Colors your eyes with what's not there
https://pastebin.com/3JjnKhDP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Every day it's the same
I feel your heart turn cold as rain
And know that you'll be gone again
I guess there's someone else you've found
So why you're still coming round
https://pastebin.com/hRMxzQVv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I don't know who's right or wrong
But all we had is dead and gone
So why you keep me hanging on
https://pastebin.com/fLMHg1tF

| UnDiavol a răspuns:

Da

| anonim_4396 explică (pentru UnDiavol):

Salut Onur, de ce esti tu ciudat? Mie mi se pare că ești ok, ieși cu verii pe afară, cumperi Viva happy

| UnDiavol a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut Bătrânulintelept77
Azi ploua nu-i scot in parcă o sale iau niște viva sau altceva dulce și stau in casa cu ei ma uit la filme

Uneori sunt ciudata nu știu cum să-ți răspund uneori rămân in amintiri si rămân blocta și ma uit așa mult într-un anumit loc cu privirea fără să-mi dau seama cred ca asta este ciudata sau cine știe mai am multe de nu știu eu

| UnDiavol a răspuns:

Lăsai le place să-și bagă nasul in viața altora Nu-ți bate capul cu ei sunt mici mai au de văzută multe și de trăit

| UnDiavol a răspuns:

Stai calm frate lăsai sunt mici dacă erau conștienți ca nu este bine sate bagi in viața altuia nu o făceau nu mai pune la inima mai au de mâncat pana la tine mult și bine

| UnDiavol a răspuns:

Nu mai știu ce sa mai zic nu e bine ce face

| anonim_4396 explică (pentru UnDiavol):

Ce părere sa ai de unu care se bucura când unuia ii moare mama ca asa merita? E clar ce gândire e om retard are.

| UnDiavol a răspuns (pentru anonim_4396):

Aicia ma lăsat fara cuvinte ce ti-a zis nu este bine nici normla eu zic sa lași de la tine nu mai are rost sate necăjește și sa pui la inima lasă așa de la tine frate nu are rost sa dai minte și sfaturi la așa oameni lăsai in plata lor

| anonim_4396 explică (pentru UnDiavol):

Nu am treaba cu el cu nimeni, eu am rămas fără parinti, am problemele mele, sa își vadă de treaba lui de mucos, nu degeaba îl fac oamenii ciudat. Sa ma lase în pace ca îmi bag poola în el.

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Nu

| LimitBreaker a răspuns:

Ciudat esti considerat de cei care vad ca nu esti la fel ca ei (un fel de copy/paste).
Chiar daca esti ciudat pentru un grup, e foarte posibil sa fi considerat normal de alt grup cu care ai chestii in comun.
Ciudat, e doar o eticheta pusa de oamenii care nu se obosesc sa te inteleaga (sau nu vor).
Daca cineva te considera ciudat e mai bine sa nu-ti bati capul si sa cauti persoane care macar vor sa te cunoasca mai bine.

| naibastieceldobitoc a răspuns:

Da si nu.