| chiftelutacrocanta a întrebat:

Va lasati influentati psihic de starea vremii de afara?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se întâmplă.

| RAY a răspuns:

Cateodata da, adica imi place soarele imi da energie la propiu un exemplu e vitamina d

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Era un exemplu nu mori fara aia este si in carne, legume, fructe, vorbeam de soare ca e frumos si fara el nu poate exista viata in forma actuala evoluata

| Drimmero a răspuns:

Cam da, daca ploua sunt melancolic si daca e frumos afara sunt cel mai fericit!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Uneori laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

E cam noros afara. Dar am fost sa mananc si ma doare burta. Nu ma simt nici cum.
La tine cum e?

| R0R0 a răspuns:

Nu,deloc.

| Florentina9210 a răspuns:

Starea mi-o fac eu. Nu vremea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O,doamne,sunt climato-depresiva.Sigur,ca starea mea psihica este influentata de vreme.