| Ciutzy a întrebat:

Care sunt desenele voastre animate preferate?

10 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Jessie love struck

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna happy.
Familia Flinstone, Jhonny Bravo, Laboratorul lui Dexter, Gemeni Cramp, Copii de la 402, Cei cu Andy, Tom si jery, Scooby Do, Spioanele... Unele numai sunt la Tv, asa ca ma uit pe net. Inainte pe programele de desene, erau desene frumoase. Acum oh go on. Ex : Inainte se numea Jetix, erau desene frumoase nu porcariile astea de pe Dinsey Channel! sad.
Scz greselile gramaticale.

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Desi am 15 ani si nu mai sunt un copil de desene animate, ma uit cu drag la desene vechi..care mi-au construit copilaria: Tom si Jerry, Totally Spies sau Viata cu Louie...defapt ma uit pe net fiindca, din pacate, nu mai sunt la tv.
Pupici!:*

| ℓαυяα a răspuns:

Copii de la 402 love struck

| beatrice9849 a răspuns:

Spioanele...sau anime:Nana

| Ciutzy explică (pentru beatrice9849):

Mersii happy cum e nana? mi s-a mai recomandat/

| beatrice9849 a răspuns (pentru Ciutzy):

Foarte funny, unii dintre prietenii mei spun ca este gen "manga" si ar trebui sa fie +18 ani, dar nu este adevarat.......arata unele scene dar nu ii arata dezbracatilaughing

| IgoToHellForThis a răspuns:

Curaj cainele cel fricos rolling on the floor
foreva' in my heart.

| Madalina84 a răspuns:

A serios? ce sens are intrebare asta?

| 10n a răspuns:

Anime :Naruto Shippuden happy
Viata lui Loui
Jonny Bravo
Ed, Edd si Eddy
Tom si Jerry
Familia Flinstone
in general desene pe care le vedeam cand eram mic happy si inc asunt frumoase