| BRG a întrebat:

Vă plac cartofii prăjiți, cu salată de roșii?

Răspuns Câştigător
| fffandreeea a răspuns:

De ce imi faci pofta?cryingbataitzawaiting

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.ai un talent sa pui intrebari culinare exact atunci cand mi se face mie foame laughing

| Dash a răspuns:

Sigur.

greece12
| greece12 a răspuns:

Imi plac mie, dar cartofeii aia cam ingrasa...
Asa ca iti las tie cartofii prajiti si da-mi mie portie dubla de salata!
Fara paine.

| PetreConstanta a răspuns:

Buna dimineata dragul meu sa stii ca da Mereu tu stii ce-mi place O zi buna

| BRG explică:

Yume dacă nu î ți plac întrebările mele nu trebuie să răspunzi nu? Nu te obligă nimeni.

| aryana_4212 a răspuns:

Da e mancarea mea preferata si a fetitei mele

| Kristina_3133 a răspuns:

Da...imi plac, dar cartofii prajiti nu sunt foarte sanatosi!

| 00Didi00 a răspuns:

Da! Sunt atat de buni si mi-ai facut pofta.Zi buna si mai astept intrebari.

| sNukki a răspuns:

Yami yami =p~ bun bun

Cui nu-i plac? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, dar pui cele mai stupide întrebări.