| KellyGreen a întrebat:

Va plac emoticoanele? Daca da care este preferatul vostru? Care credeti ca e cel mai nefolositor? Ai intalnit vreodata intrebari care sa contine foarte multe emoticoane? Daca da pe ce emoticoane se punea accent?
emoticon= broken heart raised eyebrows rolling on the floor

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, imi plac. big grin Cea mai simpatica, dupa parerea mea, este aceasta - it wasn't me, desi o folosesc destul de rar (poate tocmai de aceea imi si place atat de mult), dar si acestea sunt foarte haioase si utile - oh go on, peace sign, thinking, rolling on the floor. Cele mai nefolositoare mi se par - pumpkin, alien, flag, good luck si mai sunt cateva. Emoticoanele sunt sarea si piperul discutiilor online, vietii virtuale. Ajuta in exprimarea emotiilor, mesajelor nonverbale. Si cand nu sunt folosite in exces, mi se par foarte placute ochiului, amuzante si utile.

| Ea12345 a răspuns:

Eu sincer nu cred ca as putea sa ma descurc fara ele, pe internet.big grin Preferatul meu este,,love struck", de ceva timp il folosesc foarte mult.hee hee
Nefolsitoare nu stiu care ar putea fi, toate au rolul lor.thinking

In general la intrebarile unde se povestesc amintiri triste se pun multe emoticoane, iar majoritatea sunt:,,sad" sau,,crying", insa sunt si intrebari cu glume, intamplari amuzante, unde rolul principal este jucat de emoticaonele,,batting eyelashes, laughing, rolling on the floor".

O zi buna!kiss

| Lαααα a răspuns:

Preferatu meu e :kisssi rolling on the floor, feeling beat up. Cele mai nefolositoare sunt:[.],=>,monkey. Si cele mai folosite de mine sunt::X:Xlaughinglaughing

| Andruta a răspuns:

Imi plac. preferatul meu este tongue. cele mai folosite sunt- :p love struckwinking. astea cred!?