| anonim_4396 a întrebat:

Va plac fetele care poarta ochelari cu rame patrate?

6 răspunsuri:
| Rrrretarded a răspuns:

Nu e normal sa-ti alegi o fata doar pentru ramele de la ochelari...laughinglaughing

| cyufulyky a răspuns:

Dar ce au ramele patrate?

nu stiu eu nu-s baiat sa-mi dau cu parera despre o fata daca-mi place sau nu dar pot sa zic c anam nimic impotriva cu lumea ce poarta ochleari cu rama PATRATA...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff, asta chiar e o problema nu-i asa? Poarta ce-i place si ce-i sta mai bine. Crezi ca trebuie sa-ti ceara tie voie? Daca nu-ti place, iti gasesti alta prietena si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar care este problema pana la urma? Ete eu port rame patrate la ochelari, si? no talking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar v am intrebat ca fapt divers, nu neaparat ca era o problema sau altceva. dar ca de obicei duceti totul la extrem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce daca poarta ochelari cu ramele patrate?! pana la urma nu ii poarta ca ii plac, ci de nevoie. si eu port ochelari si ma consider ca sunt placuta.