| contsuspendat (cu ura) a întrebat:

Va plac florile? Eu sunt nebun dupa ele. Imi plac cele netaiate (in ghiveci/natura), dar am o slabiciune pentru frezii. Voua ce flori va plac?

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Orhideele love struck.

| fluturas a răspuns:

Toate florile imi plac love struck mai ales cele cu un miros puternic love struck
trandafirii, crinii, lacrimioarelebatting eyelashes

| Rukhsandra a răspuns:

Da...imi plac foarte mult love struck
imi place sa primesc flori dar nuprea am noroc si cred ca toate florile sunt speciale in felu lor
Dar cele mai frumoase sunt florile de camp sau cele din gradina bunici day dreaming

| juniper a răspuns:

Liliecii pentru ca au un miros atat de placut si e pacat ca nu ma lasa mama sa aduc 2-3 in casa, ca are alergiewinking

| gabriela a răspuns:

Frezia, din anumite motive este legata de sufletul meu. Apoi iris, si slabiciune pentru cactusii infloriti!

| criss:) a răspuns:

Lacrimioarele, trandafirii si irisulhappy

| Anca a răspuns:

Imi plac florile, cele de ghiveci. happy Si bineinteles imi place sa primesc flori. Nu des! Rar, dar bine :p

| PisicaAristocrata a răspuns:

Da! Categoric imi plac foarte mult! Bujorii sunt preferatii mei. Si... bineinteles, trandafirii.

Răspuns utilizator avertizat
| madagascar a răspuns:

Imi plac toate dar in special trandafiri si crini regali, mai nou imi place mirosul unei flori pe care o are mama in curte se numeste "lacrima Maicii Domnului"

| cornculapte a răspuns:

Nu sunt innebunita dupa flori, dar imi plac trandafirii (cand sunt undeva intre boboc si inflorit), calele si cactusii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce floare e! Am constatat ca ma iubesc ele pe mine, pentru ca, indiferent ce "balarie" aduc in casa, se hotaraste sa infloreasca si sa ma incante! Am de vreo patru sau cinci ani o violeta care infloreste de ziua mea! Cred ca deja e un complot al lor!
Le iubesc, le ador! Acum am niste muscate superbe, grasute si haioase, care se incapataneaza sa infloreasca continuu!
Acum le fotografiez din toate unghiurile, parca mi-e teama ca in anul urmator nu vor mai fi la fel de spectaculoase!
Toate florile sunt superbe!