| Marrythenight a întrebat:

Va place Adam Lambert, in general? :) https://www.youtube.com/......tps?/watch

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deși sunt homofoba, el e singurul homosexual de care imi place. E talentat, e cat-de-cat drăguț, e un băiat bun. A fost preferatul meu acum...2 ani. Sper ca te-am ajutat! :*

2 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Îmi place. E unul dintre puţinii cântăreţi cu talent din generaţia mea. În plus, muzica lui e de calitate, şi tributul pe care i l-a adus lui Freddie...mă rog, concertul lui cu trupa Queen m-a convins.

| Marrythenight explică (pentru Teardrop):

Ma bucur sa aud asta happy