| tinka_7658 a întrebat:

Va place genul de muzica rock? unii il urasc pentru sa nu inteleg aceasta muzica.

Răspuns Câştigător
| Skylar a răspuns:

For metal we will die

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vechiile melodii de Scorpions si Europe sunt bune dar restul cam iesite din comun.

| ArcAnna a răspuns:

Mie imi place ascult folk metal,black metal,heavy metal,melodic metal,melodic black metal,industrial goth,industrial black metal,power metal, death metal, putin punk

| bigelcid a răspuns:

Daca nu intelegi rockul, nu intelegi muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-ti place atunci prea bine...dar sa urasti sau sa judeci ceva ce nu cunosti sau nu poti intelege...e aiurea!

| Чернобыль a răspuns:

Eu ascult Evanescence!

| SSatanicDesire a răspuns:

Uni il urasc ca ie muzicaa de nebuni