| DoodleEver2 a întrebat:

Va place? http://www.youtube.com/watch?v=8BRsh1N2si0

Critici?
Observatii?

Multumesc :*

13 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

E destul de ok. Dacă ascultă asemenea melodii, normal c'o să'i placă.
Succes!

| DoodleEver2 explică (pentru Tweetymrrr):

Ca melodie ii place pentru ca este melodia noastra preferata... zic de inceput... adica e destul de ok? Sa nu fie prea siropos sau prea lung sau prea plicticos

| Tweetymrrr a răspuns (pentru DoodleEver2):

Ce'i drept, e puţintel cam lung începutul. Da' cred că oricum va aprecia gestul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumos, ce programe ai folosit?

| Vegah a răspuns:

Un sfat ar fi să faci video-uri cu lyrics în ele la melodii care nu mai au aşa ceva pe youtube big grin În felul ăsta o să primeşti mai multe feedback-uri (comentarii, rating, subscribe).

| DoodleEver2 explică (pentru Vegah):

Un exemplu de melodie? :X

| Vegah a răspuns (pentru DoodleEver2):

Păi nu prea ştiu ce fel de muzică asculţi. Probabil asculţi rap din ăsta... eu ştiu, fii atentă la ce iese nou. Eu nu sunt la curent fiindcă nu ascult genul ăsta. big grin

| Luiyza a răspuns:

Da imi place big grinbig grin:*:*:*

| DoodleEver2 explică (pentru Luiyza):

Nu mai trebuie nimic schimbat?

| Luiyza a răspuns (pentru DoodleEver2):

Sincer nu cred eu cred ca e perfect

| DoodleEver2 explică (pentru Luiyza):

Crezi ca o sa-i placa?

| Luiyza a răspuns (pentru DoodleEver2):

Da o sa-i placa happyhappy