| alecs871 a întrebat:

Va place http://www.youtube.com/watch?v=ZNx9K-PCE9E?
Este o melodie frumoasa, cu trailer-ul de la filmul 2012, cu un mesaj super, bine, nu prea cred eu ca va fi 2012 ceva important... dar sa ne gandim la aceste versuri privind viitorul nostru, daca nu murim atunci, candva tot o sa murim, si ar trebui sa ne gandim la ce o sa urmeze (pentru cunoscatori, este acelasi negativ pe care il foloseste si Nane in melodia Prea tarziu)

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-am dat seama de asemanarea cu melodia lui Nane. E o melodie frumoasa. Imi place.

| Bianca_4346 a răspuns:

Foarte draguta melodia.Pana la urma totul tine de ce vrea fiecare sa creada.Totusi acea zi din 2012 este destul de importanta pentru mine. dar nu in legatura cu sfarsitul lumii...Versurile te pun pe ganduri.Si daca murim, murim si asta este.Ne poate programa cineva moartea?

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Imi place foarte tare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superba melodiaaa love struck

| gaby101 a răspuns:

Eu unul cred ca sfarsitul lumii a inceput deja, dar nu asa cum e aratat in video. sfarsitul lumii inseamna:rautatea aparuta in oameni, criza financiar, incalzirea globala si altele.Asta este sfarsitul!