| SweetCandy a răspuns:

Mie imi place chiar foarte mult mai ales pentru ca urmaresc Anatomia lui Grayhappy

| xibalba a răspuns:

Proaste intrebari, pe cuvantul meu. Sa primesc n stupizi, nu`mi pasa. Dar o MARE parte din intrebarile puse de tine se refera la aiureli de genul "va place x, y, z?". Inteleg ca intrebi odata, de 2 ori, dar daca le numar cred ca depasesc 20-30.

Suntem aici sa ne ajutam, inteleg. Dar nu inteleg cu ce te ajuta pe tine daca imi place mie de Katherine Heigl, despre care, sincera sa fiu, nu stiu nimic. Nici macar nu o cunosc personal. Si cum naiba sa iti placa de cineva pe care nu-l cunosti ca fire, nu`i stii personalitatea? Pozele astea in mare parte sunt photoshop-ate la greu, ca sa dea lumii un etalon, modele de genul "asa trebuie sa fii".

In concluzie, am impresia ca intrebarile astea sunt puse de dragul de a pune o intrebare.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

E draguta.winking

| morenaRox a răspuns:

Dawinking imi place cum joaca mai ales in Grey's anatomy :X

| smiley11231 a răspuns:

Da, e foarte draguta si o actritza foarte, foarte buna... in anatomia lui grey o joaca foarte bine pe Izzie. intra in pielea personajului foarte bine.