| Bacemi a răspuns:

E frumoasa.

| Silvia a răspuns:

In unele poze... dar nu e cine stie ce.big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahappy Este draguta happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da ,imi place foarte mult.

| Pho3nix a răspuns:

Da.
Este actrita mea preferate tongue big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Mai putin.

| Aliyaa a răspuns:

Nu neaparat dar unele poze chiar imi plac:Xfiecare e special in felul lui!

| MissD a răspuns:

Este foarte frumoasa, dar in ciuda tutoror aprecierilor ea are o parere proasta despre cum arata( asa am citit undeva). A fost declarata cea mai sexy sau cea mai frumoasa( nu mai stiu exact)femeie in viata. SUnt si staruri care o plac precum bill kaulitz, taylor lautner. De cand a fost declarata cea mai cea a fost desemnata imaginea armai in locul victoriei