| gigiro a întrebat:

Va place sa va sarutati cu cineva care miroase a alcool?

Răspuns Câştigător
| madalina2727 a răspuns:

In niciun caz.Nici nu as sta prin preajma unei persoane care e alcoolic.Nu ma deranjeaza daca bea o gura de vin, bere, e normal, are nevoie si organismul de asta.Acea persoana care decat bea(gusta) putin aproape ca nici nu va miroasi a alcool.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In niciun caz.Sau tigaristraight faceBleah:-&

| clauss a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu

| anamaria91 a răspuns:

Daca ai baut cot la cot cu respectivul/respectiva, nnu mai faci diferenta. Daca cel/cea in cauza e iubi din nou, nu mai faci diferenta.

| Amphitrite a răspuns:

In nici un caz.Nu as tolera o persoana alcoolica langa mine, hai sa zic un pahar mic de bere, putin vin, e normal si aproape nici nu se observa mirosul. Dar daca miroase tare e clar ca este o persoana care face excese de alcool, ceea ce inseamna pericol pentru mine daca am fii un cuplu.Deci clar nu.

| kiss ya' a răspuns:

Daca ar mirosi tareeeee.:O in nici un caz!