| deffect a întrebat:

Va place serialul "The Mentalist" in mintea criminalului de pe pro tv? Ati vazut episodul de azi-noapte? Va`ati asteptat la acel final? Eu nu ma asteptam ca femeia sa fie hipnotizatorul straight face

Răspuns Câştigător
| axelmatei a răspuns:

Serialul pare dragutel mai ales ca blondu din rolul principal are o asa numite putere de deductie si mai des criminalul ii cel ce nu te astepti sa fie

Apropo uitate si la serialul Castle ii despre un scriitor care urmareste si ajuta o tipa detectiv in investigatiile sale ii destul de interesant tongue

1 răspuns:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Îl urmăresc şi-mi place, abia mă pot trezi dimineaţa fiindcă stau şi mă uit până târziu...chiar n-o bănuiam pe tipă, nici nu-i dădusem prea multă atenţie, am crezut că tipul gras îl hipnotizase pe poliţist...Asemănător cu The Mentalist mi se pare Psych dar şi Castle e interesant şi amuzant.