| Dan a întrebat:

Va place TPU.ro? Sunt "indragostit"de prietenii de la TPU.ro
Felicitari celor de la TPU.ro! Mult succes dragi prieteni!

Răspuns Câştigător
| yadora a răspuns:

Da... dar si cu mici exceptii laughing Mult succes sitie si sa iti indrumi pasii spre culmi inalte ale civilizatiei, cunoasterii, intelepciunii!

13 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Da. imi place foarte mult TPU. E un site foarte folositor, si asa ne ajutam intre noi. Mult succes tuturor de pe TPU.

| Dan explică:

Va multumesc pentru raspunsurile voastre.Multa sanatate la toti.

| JustMeFlory a răspuns:

Oooo da! Si eu il iubesc! Desi mai sunt mici discutii si rautatihappy

| Ellena a răspuns:

Da, imi place foarte mult>big grin

| viki a răspuns:

Succes si tie!happy

| viki a răspuns:

Si da, imi place TPU.big grin
De aceea intru de 10.000 de ori pe zi.laughing

| alle_1861 a răspuns:

Ce intrebare ironica. laughing Crezi ca o sa zica cineva NU? laughing

| alle_1861 a răspuns:

@Dmonik nu am zis ca domnu Cadariu. D este ironic ci intrebarea. Cum ai vazut si tu nimeni nu a spus ca nu-i place TPU, si chiar are dreptate oricine se poate "indragosti"( sa se inteleaga cu sens opus) prietenii de pe TPU, care fac diferente de varsta.

| nicoleta_7429 a răspuns:

Da, imi place TPU. Sunt bucuroasa ca mai sunt oameni care isi fac timp si pentru prieteni, chiar daca acestia sunt de la TPU. Mult succes si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare thumbs up!

In fiecare zi vizitez site-ul, si las raspunsuri!

Am invatat niste chestii utile de aici, am gasit raspunsuri la niste intrebari pe care nu cred ca le gaseam pe alt site!
$ucces TPU! thumbs up

Sper sa nu "cada" asa cum s-a spus

Pa, pa wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare thumbs up!

In fiecare zi vizitez site-ul,si las raspunsuri!

Am invatzat niste chestii utile de aici,am gasit raspunsuri la niste intrebari pe care nu cred ca le gaseam pe alt site!
$ucces TPU! thumbs up

Sper sa nu "cada" asa cum sa spus

Pa,pa wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam, stiam, stiam ca ma mai iubeste cineva! Multumesc, ma simt ca pe scena Oscarurilor! laughing
Esti, poate, cel mai sincer om pe care l-am "cunoscut "vreodata... mie imi pare bine ca mai exista oameni ca tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alle. te inseli...nu e nimic ironic, nu-l cunosti pe Dan, in cazul asta! Este cea mai bine intentionata persoana pe care o stiu, asa e cum l-am descris mai sus!