| AvalohAlyn a întrebat:

Va place Vitamin Aqua?(Merlin)?
Mie îmi place că e slab calorică și nu are conservanți și coloranți artificiali ci doar din extras morcovi și ștevie, coloranți naturali adică și e alternativa cred eu mai sănătoasă decât sucurile din comert carbogazoase și dulci.Plus că conține vitamine. Faza nașpa e că e cam scumpă.
Ați băut vreodată așa ceva?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Apa convențională nu mai este de ajuns...
Mai nou bem apa cu "extract" de morcov si stevie, cu vitamine ocazional si care mai este si scumpa ca sfertul de gram de aur... rolling on the floor
Sucuri? Nu-ti poti face acasa sau esti dispus sa dai o avere pe o chestie care pretinde?
Kilogramul de morcovi si portocale parca se invarteau in jurul pretului de 2-4 ei kilogramul... eu zic c-ar iesi o combinarie relativ decenta daca le-ai face suc sau, eventual daca ai resursele calorice necesare, sa le manaci asa cum vin. happy
Ideea este ca prea mult se fandosesc unii cu niste produse care zic ceva si fac cam nimic.