| AvalohAlyn a întrebat:

E buna apa aia cu vitamine Vitamin Aqua? E sanatoasa? Asa in loc de alte sucuri acidulate.Asta nu are acid si cred ca nici zahar.
A baut cineva?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Da, ar fi mai sănătoasă ca sucurile acidulate de exemplu. Este bună mai ales după efort sa fie consumată.

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Apa cu vitamine e doar o strategie de marketing
Apa e sănătoasă simpla, poți sa mai pui tu lămâie sau alte ceva sănătos în ea

| aXy99 a răspuns:

O tampenie. Bea apa normala, oricum vitaminele alea probabil au o biodisponibilitate extrem de scazuta, dai banii aiurea pe ea. Posibil sa aiba si mai putine minerale decat o apa normala.

| AvalohAlyn explică (pentru aXy99):

Da,dar stii ca apa nu are gust asa bun ca si apa aia cu vitaminelaughing
Eu doream ceva cu care sa mai inlocuiesc din cand in cand sucurile acidulate.

| aXy99 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Apa aia cu vitamine are chimicale care o indulcesc, sa nu iti inchipui ca sunt sanatoasewinking