| anonim_4396 a întrebat:

Va purtati diferit cu useri de pe TPU in functie de ce poza au la profil?

41 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Iubirea asta, e indragostta de mine

| Dismally a răspuns:

Nu, daca cineva are o fotografie care ma enerveaza - spre exemplu un gif, ii blochez fotografia dar cu user-ul respectiv nu am nimic.

| Treachery a răspuns:

Toti fac asta

| Pricked a răspuns:

Doar în zilele de miercuri.

| relian a răspuns (pentru Dalmore):

Cu cine te certi soro, te certi asa de una singurica laughing

| MaRIAN9889 a răspuns:

Nu prea conteaza ce poza are la profil persoana respectiva. laughing

| Dalmore a răspuns (pentru relian):

Stie el

| relian a răspuns (pentru Dalmore):

Aaaa ok, si crezi ca vede, ori citeste?laughing Asa is mai toti pe aici, se uita la poza, apoi da raspuns fctie de ce poza are omu la profil.Astia is oamenii, asa e majoritatea.Nu trebuie sa te gandesti la asta ca ai parasi planeta laughing

| Dalmore a răspuns (pentru relian):

Da, mi-a si raspuns, dar in alta parte.

| relian a răspuns (pentru Dalmore):

E bun asa rau laughing se pare ca e ceva intre voi laughing

| Arrakis a răspuns (pentru Dalmore):

Endoryus se plange de ignore cand si el da la randul lui celor care il terfelesc si-l fac de rusine?