| rapidist a întrebat:

Va rog ajutati-ma cand intru pe mess sau pe anumite siteuri imi apare o chestie:error script.Imi da voie sa intru dar scrisul si celelalte sunt dezorganizate, aiurea nu mai merge ca inaine, ce sa fac de unde e problema?

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Ptr a intra pe unele programe sau jocuri pe net, trebuie sa-ti instalezi mai inainte unele programele. In general calc iti spune singur de programul ce trebuie instalat.
Incearca sa instalezi Adobe Flash Player 10. E indispensabil pentru unele chestii.