| YoyoOoOo a întrebat:

Buna TPU`!
As cam avea si eu o problema cu messengerul.
Deci eu sunt pe laptop, totul merge in calculator, e ok!
Intru pe mess, dau web, tra la la.
Si aici vine surpriza. Cand vreau sa scriu ceva cuiva vad in timp ce scriu dar cand am trimis ce am scris, deja nu mai vad, nu imi apare scrisul nici al meu nici al persoanei cu care vorbesc. Ce-as putea face sa vad ce scriu si eu si celelalte persoane?
Am incercat sa umblu prin setari. pe colo pe colo. si nu i-am dat de cap.
Ba mai mult am crezut ca e o problema din messenger si l-am dezinstalat. Apoi am luat messengerul 11 beta, si tot nu a mers! deci nu stiu ce sa-i mai fac.
Help!
Fundaa`; X!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| YoyoOoOo explică:

L.am reinstalat da.l naibii!

| SpartanMan a răspuns:

Am patit si eu asa este o problema din registry este un program care o rezolva dar numai tin minte cu se numeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza messengerul