| madalina97_7913 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! cine stie concursuri de cantat sau prezentat moda, frumusete din bucuresti? multi imi spun ca am vocea mult mai frumoasa decat cea a lui lady gaga, si am fost la multe oncursuri unde am castigat multe premii, si as vrea sa mai merg. am 13 ani. la prezentari de moda sa nu fie ceva de durata pentru ca peste un an imi fac contract cu catalin botezatu, ca deja am vb cu el si sa fiu libera, va rog eu mult. fundita + folositor, chestii din astea. mersi bye

1 răspuns:
| maryana5 a răspuns:

Paih poate te insulta straight face Lady Gaga nu stie sa cante rolling on the floor
Ce auzim cu totii e bandawinking numai playback! numai mixare!