| MiculFaraon a întrebat:

Ca sa intri in echipa lui Catalin Botezatu de prezentat moda, cum trebuie sa procedezi? Unde trebuie sa mergi pentru a lua legatura cu el? Toate astea. Dau funda.

1 răspuns:
| MyNameIsCata a răspuns:

Mici sanse.In primul rand trebuie sa ai experienta(sa nu crezi ca te ia ala fara) si in al doilea rand trebuie sa ai fizic.Nu cred ca ai cum sa ajungi model la Botezatu si nici nu stiu cum poti apela la el ca sa-i faci o oferta. Daca te place te poate lua daca nu papa.