| nicu12345 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.in iarna trecuta am luat din podul casei bunicilor o masinuta de jucarie a unui verisor mai mare si am desfacut-o iar acum intr-o zi el a vazut-o asa stricata si s-a suparat pe mine si a trantit cu ea(era o amintire a lui).ce pot sa fac? eu am lipit-o dar avea si motoras si faruri si cand am luat-o nu mergea(i-am spus asta)dar el spune ca mergea.sa gasesc piese sa o repar sau sa incerc sa ma impac cu el? astept solutii funda

Răspuns Câştigător
| Biutza13 a răspuns:

Paii. de reparat nu poti s'o repair iti zic eu. Dar poti sa ii spui asa : Imi pare rau dar eram mic si voiam sa ma joc cu ea si nu mi-am dat seama ca e asa ''pretiuasa'' pentru tine. Te rog sa ma ierti dar eram copil nu aveam inte etchappy
Funda?:*

1 răspuns:
| johnyxus a răspuns:

Pai ia-i ceva ce o sa il faca sa uite de acea masinuta, sau daca nu cere-ti scuze si spune-i ca o sa te revansezi tu.