| IonescuAndreicarevreasaafle a întrebat:

Va rog am instalat hack cheat engine dar nu merge in metin daca intru imi iese zice ca a detectat hacu si iese in cabal iese direct nu mai zice nimic ce sa fac ca cu ori ce hack folosesc imi iese din joc

2 răspunsuri:
| cheatengine a răspuns:

Mai multe informatii despre cum folosesti Cheat Engine (+download ultimele versiuni) si cum sa trisezi la jocuri gasesti pe http://www.cheatengine.ro

| Andreei3 a răspuns:

Salut...Game Masteri au bagat un program anti-hack. El iti detecteaza hackul indiferent daca il folosesti sau nu... Deci singura solutie e sa il stergi big grin (hackul) Succes.Imi dai fundita?big grin