| mihay988 a întrebat:

Cand intru in metin se incarca imi apare imaginea de la metin si apoi iese zice ca am hack ca a detectat hack dar ce hack nu stiu cum as putea accesa task manager ca zice ca il am diseable (dezactivat) cum pot sa il activez si sal accesez?

4 răspunsuri:
| Kaz a răspuns:

Daca vrei sa activezi task manager baga codul asta in RUN daca nu sti sa ajungi la RUN dai START si o sa gasesti acolo si bagi codul de mai jos si dai OK

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

SPER CA TE-AM AJUTAT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in metin in folderul unde il ai scrie undeva hackshield si il stergi daca nu merge bagam in lista yoyo_dica010

| Alexandru80 a răspuns:

Is bulani aia, parca ar fi cs joci bine si zice ca ai hack, pai nu stiu am avut si eu problema asta ia zi ce metin joci tu eu recomant MATIN 2 UNITED

| Alina_Ivancu_1993 a răspuns (pentru Alexandru80):

Si asta merge? Adica iti mai arata ca ai hack?