| floripufi a întrebat:

Va rog cine se pricepe pe imvu sa imi faca si mie bani? Va raman datoare va promit numai sa intrati si la mine pe imvu sa imi faceti si mie bani multi sa imi iau si eu haine.Va zic si ce imi trebuie daca vreti! Imi trebuie sa fiu inalta alta piele alti ochi pierce la buza alt costum alta ca acum zici ca-s tiganca.Va rog, va implor daca stiti sa faceti bani faceti-mi si mie!

3 răspunsuri:
| Yoคna a răspuns:

Draga meahappy exista milioane si miloane de filmulete pe youtube... scrie: Cum faci credit pe imvu? Nu fi lenesa! Nimeni nu iti va face banihappy

| floripufi explică (pentru Yoคna):

Nu sunt lenesa am mai incercat dar nu merge la mine.Nu stiu ce are! Nu te mai comporta asa cu mine te rog frumos ca stiu eu de ce am zis asta! Te rog frumos incearca sa ma intelegi si pe mine! Nu ti-am gresit cu nimic!

| Yoคna a răspuns:

Draga mea, cum ti-am zis sunt milioane de filmulete pe youtube, nu are cum ca nici una sa nu iti mearga... daca nu fa-ti alt cont, poate pe ala iti merge