| AnaEindragostita a întrebat:

Va rog cum pot gasi id lui miley sau al unei vedete disney? ofer funtitza

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Voi sunteti batuti in cap.

| cosima11 a răspuns:

Id`ul lui miley e buna_sunt_hannah_montana_dati`mi_pace laughing
voi chiar nu pricepeti ca nu poti afla asa orricum id unei persoane f celebre?happy si daca e pana acolo nici nu cred ca au id-hi5 sau magarii deastea.treziti`vaodata rolling eyes cred ca cel putin 20 de intrebari am vazut, legate desigur de aceasta hannah montana sau mai stiu eu cineoh go on
si apropo. fundita nu funtitza happy cati anisori ai?confused

| Rallu_3508 a răspuns:

Http://-MileyyCyrus-.hi5.com Acesta este link-ul de la profilul de Hi5 a lui Miley Cyrus. Poate te ajuta:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi chiar nu intelegeti ca nu aveti cum sa il aflati...si oricum ele nu au id...laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la Rallubig grin si la solly.Au postat 2 hi5-uri diferite si se presupune ca e Miley.Nu trebuia sa fie numai un hi5? Ce spui? Vedetele nu au timp de messenger, hi5 si asa mai departe!

| kagome_8372 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. nu poti afla id`urile vedetelor si nu cred ca au

unele cum ar fi Justin Bieber au profil numai si numai pe MySpace. dar bine nu cred ca o sa iti raspunda la intrebari sau ceva de genu ca e site`ul oficial thinking