| Snejana_Belciug_Ratoi_1974 a întrebat:

Va rog! Cum sa-mi conving parintii sa-mi ia un catel de rasa labrador? Eu am deja o pisica, insa nu pot avea grija de ea, imi pare mult prea simplu, as vrea sa am un catel sa-l plimb, sa-l dresez, sa-l hranesc etc.Va rog dati-mi niste sfaturi (bune). La mine parintii sunt...a cum sa ma exprim..incaptanati... va rog!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu, eu, eu, eu...
Dar la el te-ai gândit? Dar la mama lui? Crezi că este spre binele lui să fie un fel de jucărie vie pentru o fetiţă plictisită?

Părinţii tăi ştiu ce ştiu.
Găseşte-ţi alte metode de alungare a plictiselii!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am un labrador pitic din 2012 si tata mi l-a luat deoarece este un caine jucaus si l-am indragit.