| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, daca puteti sa-mi spuneti cum rezolv problema de la yahoo messenger. De fiecare data cand intru pe messenger imi apare o eroare de genul " An error occurred while trying to access the plug-in." Oare de ce? Multumesc

1 răspuns:
| adryutzza13 a răspuns:

Intra la Control Panel(Panou de control)->Programe si caracteristici->Du-te la Yahoo! si dezinstaleaza-l->Apoi intra aici: http://messenger.yahoo.com/ ->downloadeaza-l si instaleaza-l iar! Poate asa v'a merge. :)