| BoMBoNeLuLTaURoZ a întrebat:

Va rog din toata inima sa ma ajutati. Vreau si eu sa imi spuneti si mie 10 nume sau cuvinte de 4-7 litere. Fundita+Vot. Multumesc Din inima

3 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Nume: Iris, Andrei, Carina, Teodor, Stefan, George, Eric, Alessia, Casian, Adelin
camera, masina, floare, fundita, inima, bicicleta, role, arahide, sticla, cartof.

| BoMBoNeLuLTaURoZ explică (pentru TheCritic):

In Limba Engleza.

| TheCritic a răspuns (pentru BoMBoNeLuLTaURoZ):

Nu ai precizatbig grin...
room, plane, flower, heart, bike, tomato, wood, bottle, book, pencil
Thomas, Aaron, Rebecca, Michael, Andrew, Nicholas, Sue, George, Rocky, David.