| AleandraIleana98 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma cand incerc sa intru sa vorbesc cu cineva pe mess nu merge sa scriu de fapt pot sa scriu dar nu se trimite mesajul si nu merge sa mai trimit nici emoticonuri nici nimic va rog sunt disperata ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Restarteaza calculatorul si dupa ar trebui sa mearga. Daca nu poti reinstala messenger-ul sau sistemul de operare daca e mai grav.

5 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Instaleaza messengerul din nou.

| HBK a răspuns:

Se prea poate sa fie si de la calculator, incearca sa-l formatezi sau chemi pe cineva si schimbi si messu'. Or fii niste virusi ceva.

| madycoco a răspuns:

Instaleaza iar messengerul :d.

| Florin_3378 a răspuns:

Ce varianta de messenger utiliziezi? Varianta 8 si 10 Nu merg bine deloc, daca e sa ai Messenger 9 si face asa instaleaza-l din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza mesul si instaleaza-l din nou, multa bafta