| daiana_4913 a întrebat:

Va rog frumos este vreo fata care joaca lady popular si are multi $? daca da ma ajuta si pe mine pentru ca am nevoie mare de ei daca vreti sa ma ajutati trimiteti mass privat si jukati prov pe $ (la care pierdeti daca vreti ) as fii foarte recunoscatoare laughingkisskisskisskiss

2 răspunsuri:
| Deny_2688 a răspuns:

Nu o sa te ajute nimeni, dar poti sa astepti. Dupa ce ai 100 de zile de joc primesti 200 de diamante. Le poti transforma in bani.

| daiana_4913 explică:

Dau funda