| TC3 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti ce parere aveti despre mine :

http://www.youtube.com/user/Sp3CiaLb3aTb0x?feature=mhee
E ceva de mine sau nu? :s Unii zic ca : wow ce tare e altii nu vor sa auda asa ceva. Eu cred ca sunt destul de bun imi place ceea ce fac si sper sa va placa si voua! Astept pareri! Dau si funda :D!

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

E ok pasiunea ta, bine este sa ai pasiune si la carte bafta

2 răspunsuri:
| Al3X95VS a răspuns:

Te pricepi in mare dar c sa sune mai profesionist foloseste programu virtual dj si mareste acustica dar e bun si asa du-te la romanii au talent

| PixuletzZz a răspuns:

Esti bun omule bravo :*.Am si eu prieteni care fac asta deci nu mi se pare asa ciudat.mie chiar imi plc mai ales ca e greu sa faci asta...bafta :*