| Furnicuta000 a întrebat:

Va rog spuneti-mi ca nu o sa fie 25 grade in fiecare zi in Bucuresti pana la vara cand o sa fie 30 grade...ce se intampla cu vremea asta?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum sa fie 30 omule vara daca primavara este 25

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte probabil că așa va fi. Pana la vară când dacă va fi că anul trecut 2 luni peste 30grade.

| Dismally a răspuns:

La vara nu vor fi doar 30 de grade big grin Schimba si tu orasul daca nu iti place clima, la mine sunt 12 - 14 grade.

| ReddY25 a răspuns:

Încălzirea globală

| LisaJulie a răspuns:

Unii oameni se plâng ca este prea frig alții ca este prea cald! Eu nu stau în București dar am casa intr-un sat aproape de oraș deci nu știu cum e! Bineînțeles ca e mai cald cu asfaltul încins sub picioare! Din câte am înțeles vor fi 20-21 de grade de Paște și vor veni ploile dar asta pana pe 12 mai apoi se va încălzi din nou