| 99maria a întrebat:

Buna,TPU. Ce e cu vremea asta? Acum e cald acum ploua si se raceste...si de cand a inceput primavara e asa...si cica la vara vor fi 40 de grade si cand va ploua vor fi furtune.ce se intampla cu natura?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

M. Sorescu, a spus in "Randuieli":
Se intoarce lumea cu curu-n sus si se scufunda pamantul."

2 răspunsuri:
| Rosiilabucata a răspuns:

Nu sunt specialist...Curentii Soarele Nori...ploi de vara sunt imprevizibile

| pupuproblema a răspuns:

Vremea asta e ceva normal pentru perioada asta! Dar se poate ca incalzirea globala sa ne afecteze si noua clima si astfel vom avea si noi o clima tropicala!