| Skylerx a întrebat:

Va rog vreau cont ourworld: nivel mare (40-45 sau mai mare de 30), multi gems (sa fie rezident) si sa dati adevarat va rog mult nu stiu cum sa imi fac cont si m-am jucat pe contul prietenei mele si vreau un cont. Multumesc anticipat dar va rog sa fie adevarat nu va bateti joc de mine :d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca este simplu sa iti faci...nu este mare chestiehappy. Daca vrei iti fac eu un cont doar spune-mi...contacteaza-ma prin mesaj privat daca vrei sa iti fac.