| BingBang :D a întrebat:

Va rooog! Dati-mi si mie de unde sa descarc videoclipuri dupa urmatoarele criterii : VIDEO- Dimensiuni 320x240; Codec MPEG-4 video
SUNET- Codec MPEG-4 AAC audio,
Va rog ziceti-mi! Videoooo

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Downloadeaza orice videoclip si "finiseaza-l" cu un converter bun.In general poti alege tu rezolutia/frame-ul/codecul etc.Eu iti recomand "allok". Programul asta este foarte simplu de utilizat si are foarte multe optiuni, printre care si cele enumerate de tine.

| vinhotse a răspuns:

Pentru a deschide și asculta fișiere AAC este nevoie întotdeauna de un bun media player care a fost implementat cu codecurile AAC. Dacă doriți să obțineți un player media decent pentru AAC, iată o listă cu cei mai buni playeri AAC din 2021 pe care ar trebui să îi verificați.
https://enjoy-online-audio-video-movie.blogspot.com/......-2021.html