| eu_2697 a întrebat:

Va rooog! vreau si eu cat mai multe statusuri triste si de dragostepuppy dog eyes Fundooi`

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

1. De ce să mă înec în lacrimi şi să nu dau aceast mesaj de despărţire când pot să încep să studieaz iubirea adevărată şi să învăţ ccuvantul "feicire"
2.Nu conteaza cat ma iubesti atat timp cat te prefaci!
3. Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti.
4. E prea tarziu acum, prea tarziu pentru regrete Din tot ce-a fost frumos au ramas acele momente.
5. Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma, ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul.
6. Totul trece, asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme
7. Incep sa te urasc pentru ca m-ai umplut de vicii. Fumez clipe ca si cum as fuma sentimente, beau vise ca si cum as bea sperante.Tu m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.Tie iti datorez clipele desarte in care am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.in tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti.dar si u la randul tau te'ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta. datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment.m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea.de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea.acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni
8. Sti ca mi se rupe inima, si tie iti pare rau de ea.Ba ai pleca,ba n-ai pleca.Fa, fa cum vrei tu nu te opri, dar daca pleci sa numai vi. oricate lacrimi as varsa...nu te-as putea ierta
9. Incerc intai de toate pe mine s ma iert.Incetez sa mai caut ce credeam ca e perfect, si dintre atatea amintiri o sa aleg ce e frumos, o sa-ncerc macar o data sa nu vad totul pe dos.
10. Iubirea…… ce rost are sa iubesti daca niciodata nu ai parte de ea?!
11. Pretuieste-i pe cei care sunt alaturi de tine cu adevarat, pentru.ca atunci cand ei nu vor mai fi, tristetea v-a mai castiga o
lupa, iar u te vei inchide si mai mult in tine.Nimic nu este pentru. TOTDEAUNA! "
12. Probabil poza mea din rama mi-ar soptii : stii, nu esti ceea ce-mi doream sa fi!