| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, Detin un iPhone 6S, Doresc sa stiu cum pot scapa/copia cele 2, 500 si ceva de poze si video, Telefonul meu are cel putin 65 de poze. Cum fac sa maresc memoria al iPhone-ului (16GB)? Nu pot sa trec nici macar la urmatorul update de iOS. Puteti viziona poza aici https://drive.google.com/open?id=0B1Lf3JowNrFYNHVuTmpxQU 1iWGc Va multumesc mult

1 răspuns:
| cosmin199932 a răspuns:

Poti transfera pozele in icloud. Spatiul de stocare initial icloud este de 5, 0GB dar poti sa si cumperi spatiu de stocare.Succes!