| EverWoW a întrebat:

Va salut! Puteti sa-mi spuneti cum dau fundita? Sunt noua aici pe acest >site

Răspuns Câştigător
| Satanna a răspuns:

Simplu.Raspunsurile utilizatorilor care ti se par ca sunt mai pe placul tau te pozitionezi si va scrie acolo "Declara raspunsul castigator"si dai click si ai dat fundita!

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Ca să alegi un răspuns câştigător trebuie să apeşi de panglica portocalie care scrie"Raportează răspunsul câştigător" din dreapta răspunsului pe care crezi că îţi este de folos.

| cuvant a răspuns:

Daca ai vreo intrebare contacteaza-ma in privat. In mare pui orice intrebare care o ai pe suflet si primesti raspunsuri bune, aiurea, ipocrite si apoi trebuie sa alegi cui ii dai fundita

| rty a răspuns:

Citeste regulamentul. Acolo scrie tot.