| alexandra14 a întrebat:

Va uitati la filmul greys anatomy? cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Da! eu il vad in spania, in romania nu stiu la ce episod a ajuns... dar aici, izi are o tumora pe creier, si acum trebuie sa decida daca sa se opereze sau nu! daca se opereaza va ramane fara memorie, daca nu moare! in episodul de joia viitoare se va opera, daca vrei te tin la curent cu ce se intampla sa-mi spui! E MISTO SERIALUL! mai exista unul asemanator, pe care il difuzeaza miercurea HOUSE!

9 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

In Spania :pe cuatro, joia la 22:15 si tine pana la 00:30

| BUBULINA a răspuns:

Ma facut curioasa andrutza pe ce post se difuzeaza si cand la ce ora?

| Dara a răspuns:

Da ma uit. Imi place la nebunie!

| JackieSue a răspuns:

Naspa...sorry pentru fani

| Gabystelistu95 a răspuns:

Mie imi place

| domidoc a răspuns:

Oh! De-ar fi medicina atat de simpla ca in serial...

| Vyio a răspuns:

E unul din preferatele mele. Îi ador pe Dereck, Meredith, Izy şi dr. Bailey.
Era pe locul 1 la preferinţe, însă de când l-am descoperit pe House, a coborât un pic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua imi plac, dar parca mai mult imi place house.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super! Dar din pacate se difuzeaza fff tarziu, si nu stiu de unde sa mi-l descarc de pe net cu subtitrare, pls poate ma ajuti tu!