| AliceAne a întrebat:

Va urez un Paste fericit tururor de pe TPU, sa aveti parte de multa fericire si tot ce va doriti! va iub:X :*

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Mulţumesc pentru urare!

Uite ceva şi pentru tine :
Acum, în prag de sărbătoare, îţi doresc să te bucuri, împreună cu cei dragi, de semnificaţia sfântă a acestor zile, dăruind, la rândul tău, bucurie, speranţă, nădejde şi, nu în ultimul rând, dragoste.

| hideaway a răspuns:

Mulţumesc pentru urare! Foarte drăguţ din partea ta! happy
Şi tu să ai un Paşte minunat alături de cei dragi!
Dumnezeu să-ţi dea un curcubeu la fiecare furtună, un zâmbet la fiecare lacrimă, o promisiune la fiecare grijă, o binecuvântare la fiecare pas. Fie ca Sărbăroarea Învierii Domnului să îţi aducă în casă lumină, dragoste, înţelegere şi sănătate!
Paşte fericit!

| znstr a răspuns:

Multumesc, la fel si tie si tuturor celor apropiati tie! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merry Christmas!