aqualuna
| aqualuna a întrebat:

Vampiri, vârcolaci, fantome, demoni, elfi, gnomi, teriantropi, hobbiţi, troli, vrăjitori... în ultima vreme literatura şi cinematografia sunt tot mai populate de creaturi fantastice, supranaturale. Ce fiinţă mitică aţi alege să deveniţi dacă acest lucru ar fi posibil? De ce?

Răspuns Câştigător
| LiLlYAnNe a răspuns:

Eu as alege sirena. E o creatura populara si pur si simplu mi-ar placea sa cunosc lumea de subd ape. Dar mi-ar placea si o zina sau vampir.Ca sa cunosc lumea de sus sau sa pot citi gindurile sau sa beau singe. Oare ce gust arehee hee?

39 răspunsuri:
| hardybyt a răspuns:

Teriantrop deoarece m-as putea transforma intr-o gaina, as face un ou si l-as vindelaughing ma intrebm cum ar fi sa mananci ceva ce a iesit din tinethinking

| ioana_1247 a răspuns:

Pheonix pentru ca el renaste din cenusa proprie si asa si eu de cate ori cad ma ridic si o iau de la capat. daca ma intelegetihee hee

| rwar a răspuns:

Nu stiu sigur cu as vrea sa fiu, dar ma distreaza ca am vazut si o poza pe tumblr care zicea ceva in genul " atat de multa lume isi doreste o viata vesnica... dar nici nu stiu ce sa faca intr-o dupamiaza de duminica in care ploua" asa ca ganditi-va mai bine happy

| mihalcamaria3 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu o sirene pentru ca e frumoasa

| mags a răspuns:

Vampir'itza ...deoarece vreau sa traiesc vesnic...si este super misto sa fii vampir'itza :X:X:X

| roxana_9778 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu inger cu aripi de foc deoarece sunt fiinte frumuase venite de la dumnezeu, si sincer vampira ma tenteaza rau si cand ma gandesc ca ori ce vampir moare pana la ura ucis sa sinucidere si ori ce ar fi tot la ala incornat si nu vreau.

| creatsa20000 a răspuns:

Hmmm...Eu mi-as dri sa fiu un vampir telepat.mi se par niste creaturi superbe, si foare pasionale.imi place adrenalina big grin