| lovesunshine a întrebat:

Si ca tot v-am intrebat cum comand cartea... Vreau ceva fantasty.Tolikien am citit. Ceva cu o lume magica in care sa stapaneasca toate creaturile supranaturale, ceva cu iz de nebunie si mister. Ceva care sa ma tina cu sufletul la gura. Ceva terifiant, captivant, ceva care da dependenta.Cu elfi, varcolaci, vampiri, gnomi, troli, vrajitori. Ceva care sa cuprinda toate astea, sau macar o parte din ele. Ceva magic... Fundita! Vreau raspunsuri repede!

3 răspunsuri:
| lovesunshine explică:

Le-am citit draga.Dar oricum mersi!

| HellyDrunky a răspuns:

Iti recomand croncicile wardstone de joseph delaney e incredibila am citit toate cele 6 carti de vreo 4 -5 ori si nu ma satur...primul volum este ucenicul vraciului dupa aia blestemul vraciului, secretul vraciului, batalia vraciului, greseala vraciului si ultima nu este o continuare e mai mult vorba despre viata personala a vraciului ...este o carte foarte fantasy si e combinata cu toate creaturile cand m-am apucat de ea abia apruse si innebuneam pana gaseam urmatorul volum deci ar trebui sa te consdieri norocoasa/norocos sa le ai deja pe toate in diverta happy

| HellyDrunky a răspuns:

Dune,cronicile spiderwick, jurnalele vampirilot, twilight happy